Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendőrtisztire szeretnék...

Rendőrtisztire szeretnék menni akkor miből rakjak emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés

10-es vagyok nemsokára faktot/faktokat kell fölvennem. Tesi az gondolom kell abból jó is fagyok és nagyon régóta sportolok. Miből kéne még érettségiznem?

És ha tudjátok megmondanátok hogy ez mit takar/mit csinálnak akik ilyennek tanulnak?:

bűnügyi igazgatási-gazdaságvédelmi szakirány

és

bűnügyi igazgatási-pénzügynyomozói szakirány


2011. okt. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendőrtisztire csak az állomány tagjai jelentkezhetnek.Úgy tudsz a rendőrtisztire bekerülni ha először elvégzed a 2 éves rendészeti szakközepet mondjuk Miskolcon.Másképp nem vesznek fel.
2011. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én úgy tudom van olyan szak amire mehet civil is
2011. okt. 26. 20:54
 3/3 anonim válasza:
Van olyan szak, igen! A hivatásos rendőrök mehetnek a levelezőre, a nappalis képzésre mennek a civilek. Én 2009-ben érettségiztem, és idén oda jelentkezem. A magyar meg töri a lényeg. Legyen egy nyelvvizsgád, vagy egy emelted, és kb. 4,6-4,7-es átlagod. Legalább.
2012. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!