Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a nyíregyházi Vavári...

Milyen a nyíregyházi Vavári Pál Gimnázium?

Figyelt kérdés

Angol tagozatra szeretnék jelentkezni. Igaz, hogy nagyon tesis iskola, hogy egy nap akár több testnevelés óra is van? Milyen átlaggal vesznek fel?

Tapasztalatok a suliról, vélemények, hogy zajlik a szóbeli felvételi angolból?

Írjatok, please :)


2011. okt. 28. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
szia, az előbb láttam meg kérdést, nyíregyházi vagyok, igaz, nem VPG-s, hanem krúdys. azt tudom, hogy van tesitagozatjuk, de hogy a többi tagozaton sok tornaóra van-e, azt már nem... városszinten elég jó suli, de ha jól tanulsz és jó az átlagod, akkor ajánlom a Kölcsey angol (A) tagozatát :)
2011. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ. Először én is a Kölcsey-re gondoltam, de az nagyon stréber suli, nem? Persze jó tanuló vagyok, nem a legjobb, olyan 4-es 5-ös és szerintem a Kölcsey nekem kemény lenne. Csak jó lenne, ha a Vasvári nem lenne nagyon tesis suli. Nem tudom miért, de a Vasváriról mindenkinek az jut az eszébe, hogy ott az nagyon tesis meg minden. Jó lenne megtudni, hogy minden tagozaton magas a tesi órák száma, mert ha igen, akkor az a suli ki van lőve.
2011. nov. 6. 15:26
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Tesi tagozaton sincs minden nap több tesi óra. Legalábbis én így tudom, mivel oda jártam csak más tagozatra. Nekem 4,5-ös átlagom volt 8. félévkor és 8. évvégén, 7.-ben pedig 4,4.. Ha felvételit megírod 100-ból elég 60-70 pont. Persze, ha elsőnek jelölöd is meg a Vasvárit. Lehet előkészitőre járni, én jártam.. nagyon okos dolgokat tudtam meg egy matektanártól.. Jobban magyaráz, mint bármelyik eddigi tanárom. Sajnos amikor felvettek, ő nem tanított. Az iskola nagyon szuper, már azért érdemes is oda járni, mert "VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM" ... mindenki csak pozitívat mond róla, nagyon erős iskola, nagyon sokat kell tanulni, a tanárok is rendesek.. persze némelyik kifog magának és osztogatja az egyest. Arcra osztályoz pár tanár. A felvételi angolból szóban megy, ennyit tudok róla. Ha bekerülsz, akkor bizonyára csak angolul fog veled beszélni az angol tanár haladó angolon persze. Én imádtam oda járni, hihetetlen mennyire jó a közösség. Úgy nem mentem végig a folyosón, hogy ne ismertem volna egy embert sem. Nagyon hiányoznak az ott eltöltött percek :)Remélem segítettem.. a helyedben nem ezt választanám a saját tapasztalataim miatt.. További szép estét!
2011. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem értem. Előbb agyba-főbe dícséred az iskolát, aztán pedig a végére egyszerűen odaírod, hogy ne menjek ebbe az iskolóba. Ezt most hogy van?

2011. nov. 21. 17:02
 5/13 A kérdező kommentje:
*iskolába *ez
2011. nov. 21. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Két oldala van az éremnek. Nagyon jó a közösség és a társaság - viszont van pár oda nem illő tanár, szerintem..
2011. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha jó a közösség, a tanárokat már ki lehet bírni. Inkább járok egy olyan iskolába, ahol jó a társaság, csak a tanárok szivatnak, mint sem egy olyanba, ahol a társaság nagyon rossz és a tanárok meg kedvesek...
2011. dec. 6. 17:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Oda mentél(?)!
2013. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vasvári (nem Vavári)
2013. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

lol Most vettem észre, hogy vasvári helyett mit írtam...

Amúgy igen, odamentem. Miért?

2013. márc. 2. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!