Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Szent László...

A budapesti Szent László Gimiben milyen osztályközösségek vannak?

Figyelt kérdés

A honlapon így van írva : EMELT SZINTŰ MATEMATIKA ÉS ANGOL NYELVI CSOPORT . Vagyis ebben az osztályban mindenki emelt szinten tanulja a matekot és az angolt is vagy fele az angolt fele a matekot?


EZEKNEK AZ OSZTÁLYOKNAK ÁLTALÁBAN MILYEN A KÖZÖSSÉGE? MILYEN TÍPUSÚ EMBEREK JÁRNAK IDE? MENNYIRE NYITOTTAK A DIÁKOK?


2011. nov. 2. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben az osztályban 3 csoport van: az emelt matekosok (akik magas óraszámban tanulják a matekot és az angolt), az emelet angolosok (akik magas óraszámban tanulják az angolt) és a spec angolosok (majdnem mint az emelt angol :D).

Nyitottak, de gyere el a nyíltnapra és meglátod. :D

2011. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és az osztályközösség nagyban függ az ofőtől is, de általánosságban véve szerintem jók. :D
2011. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Azt hallottam még erről a suliról hogy a diákok nagyképűek.:( Ez igaz?


Ha van még valakinek bármi véleménye a diákokról vagy az iskoláról az lécci írja le :) Fontos lenne!!

2011. nov. 4. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint minden iskolában, itt is vannak nagyképű diákok. De én úgy gondolom, hogy a túlnyomó többség nem ilyen. :)
2011. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tagozat, nem teljes osztály.

A B osztályban van, ahova kb 36 embert vesznek fel. Ezen az osztályon belül vannak olyanok, akik speciális angolra járnak, vannak akik emelt angolra, és vannak akik emelt angol & emelt matekra.

Egyébként én szeretek ide járni, szerintem jó suli, és a közösség is jó, és ez a beképzeltség szerintem hülyeség. Vannak, de abszolút kisebbségben. :D

2011. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!