Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tizenkettedikes vagyok, most...

Tizenkettedikes vagyok, most át tudok-e még jelentkezni más gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Középiskolában végig 4.5-ös átlagom volt, eddigi jegyeim csupa ötös, két érettségim megvan. Az osztályfőnököm, aki egyben az igazgatóm személyes nézeteltérések miatt megfenyegetett, hogy nem enged érettségizni év végén a többi tárgyból. Átvesznek-e ilyenkor még máshová? Bár jók a jegyeim, úgy hallottam, ilyenkor nem nagyon vesznek már át, szóval nem sok reményt fűzök hozzá. Köszönök azért minden választ!
2011. nov. 7. 21:25
 1/4 anonim válasza:
Novemberben? Nem akarlak elkeseríteni, de nem biztos, hogy sikerül. Menj be személyesen más iskolákba, hogy van-e lehetőség rá, vidd a bizonyítványodat, ellenőrződet, és találj ki egy elfogadható indokot, miért is érdemes átvenniük. De ilyenkor tényleg nem szokás már átvenni.
2011. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, már kvartyogott ilyesmiket párszor, de eddig nem vettem komolyan, de most már tényleg olyanokat mondott, hogy beijedtem. Hát igen, de ki az aki felvenne valakit az utolsó pillanatban? Végső megoldás talán az lehetne, hogy itt járni az iskolát, de más iskolában érettségizni. Van erre lehetőség?
2011. nov. 7. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársamat érettségi előtt 2 hónappal rúgták ki, és ÁTVETTÉK! Igaz, hogy fizetős gimibe, de átvették. Kipengette a 2 hónapért a 40 K-t, és lett egy színjeles érettségije, mivel ott mindent lediktáltak a tanárok. De ez már más téma. A lényeg, hogy van esélyed átjelentkezni máshová. ;)
2011. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak fél évig fizetni havi 20-at vagy többet is...:S Mindenesetre felhívok egy-két iskolát. Köszi a válaszokat!
2011. nov. 8. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!