Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha beviszem a nyelvvizsgám a...

Ha beviszem a nyelvvizsgám a fősulira, azonnal kikapom a diplomám vagy várni kell és újra érte kell menni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A diploma jobb helyeken nem egy sima papír, amit kinyomtatnak, aztán a kezedbe nyomnak, hanem elkészítési ideje is van. Általában 1-2 hónap.
2011. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vidéki főiskolára jártam, letelefonáltam, időpontot egyeztettem, hogy mikor megyek és akkor már ott várt a kitöltött, aláírt diplomám. Persze mielőtt a kezembe nyomták volna, leellenőrizték a nyelvvizsga bizonyítványomat.
2011. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A diploma jobb helyeken nem egy sima papír, amit kinyomtatnak, aztán a kezedbe nyomnak, hanem elkészítési ideje is van."


Rosszul tudod. Igazából ez úgy van, hogy a diplomát nyelvvizsgától függetlenül elkészítik az utolsó vizsga után. Akinek nincs nyelvvizsgája annak elrakják a diplomáját, és akkor adják oda amikor bemutatja azt.

2011. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy ma már másképp megy. Én 10 éve diplomáztam, és cserélni kellett a diplomát, mert véletlenül csak magyarul állították ki, pedig idegennyelvűre is befizettem. Majdnem három hónap volt, mire megkaptam az újat. Mondjuk nekünk még nem gépelt szöveg volt bennem, hanem valóságos kalligráfiai műremek.
2011. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!