Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin tényleg nem lehet...

Orvosin tényleg nem lehet puskázni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Máshol sem lehet.

Egyébként ahova járok suliba ott csupa olyan oktatónk van, akik az orvosin is tanítanak és mondták, hogy a ZH-kat olyan teremben írattatják, ahol a bejáratnál van vmi készülék és jelez, ha bármilyen elektronikus műszer van nálad. Mobilt sem lehet bevinni.

2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén remélem! Nem akarok olyan orvosokat majd 10-15 év múlva, akik puskázva jutottak csak át az egyetemen!
2011. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Elvileg sehol nem lehet. Gyakorlatilag meg rengeteg ember csal a vizsgákon. Csak az a szerencse, hogy a komolyabb tárgyaknál nem lehet puskát írni, mert egyszerűen akkora az anyag, hogy nem tudod kis lapokra felírni az egészet és kikeresgélni. Meg a szigorlatok szóbeli vizsgák. Ha előtte van is kidolgozási idő, ahol esetleg használhatnál vmit, a tanár első kérdésénél lebukik az, akinek fingja sincs az egészről.

De persze demókon megy a sugdolózás, jegyzetforgatás...


De a külföldiek durvábban nyomják, mint a magyarok. Nem egy leányzó bukott már le azzal, hogy a csador egész belseje tele volt ragasztva puskákkal...


Egyébként hozzáteszem, hogy eléggé elítélem orvosin a puskázást, még az olyan tárgyakon is, ami marhára nem lényeges (mert ugye vannak tölteléktárgyak itt is).

Én eddig sosem puskáztam, és nem is szándékozom. Ha nem tanulok, akkor vállalom a következményeit.


De nem nagyon értem a kérdés kiírásának miértjét:D Szóval miért is kérdezed?

2011. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogy orvosin is engedik-e, mint máshol, vagy az kivétel.
2011. nov. 8. 19:48
 5/11 A kérdező kommentje:

"De persze demókon megy a sugdolózás, jegyzetforgatás... "


Mi az a demó?

2011. nov. 8. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
ZH.
2011. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagyis inkább számonkérésnek mondanám, mert nem csak írásbeli lehet.
2011. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja értem. Sosem hallottam még.
2011. nov. 8. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen orvosis nyelv:) Szerintem csak ott hívják így:D
2011. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Demonstráció hosszabban:D
2011. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!