Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki olyan aki idén...

Van itt valaki olyan aki idén érettségizik és Nemzetközi igazgatási szakon szeretne továbbtanulni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 17:21
 1/3 anonim válasza:
Idén érettségizem. Nemzetközi tanulmányok és nemzetközi igazgatás is érdekel, az utóbbira csak most figyeltem fel, elég keveset tudok róla. Azt hiszem, ott a jog dominál. Mindkettőről hallottam az összes "nem leszel diplomata", "éhen fogsz halni" szöveget, de akkor is ezek felé tendálok. Igazából olyasmit szeretnék, ami egyáltalán nem foglalkozik matekkal. Nem tudom, az igazgatáson mennyi matek van, de ha tényleg a jogra koncentrál, akkor valószínűleg nem sok. Szóval engem is érdekelnek a nemzetközi igazgatással kapcsolatos infók.
2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint ahogyan az első hozzászóló is, én is ezt a két szakot néztem, illetve az ún. Emberi erőforrásokat. A nemzetközi tanulmányokról tényleg mindenhol azt írják, hogy teljesen értéktelen diplomát ad, főleg ha csak az alapképzést végzi el valaki + nagyon sok kapcsolat, protekció kell hozzá, hogy valaki elhelyezkedjen egy állásban.

Utóbbi kettőről pár napra hallottam először, azokról nem tudok nyilatkozni. Valószínűleg ezt a hármat fogom majd beírni, csak még nem tudom milyen sorrendben lenne célszerű.

2011. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elsőéves vagyok ezen a szakon. Igen, elég száraz... Nemcsak jogi, hanem az igazgatás minden formáját magában foglalja. Intézményrendszerek, struktúrák, elvek. Nem tipikusan az az élvezhető szak, meg kell mondani. De ha ilyen beállítottságúak vagytok, akkor nem lesz gáz.
2012. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!