Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esztergom Dobó Katalin Gimnázi...

Esztergom Dobó Katalin Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ezt a gimnáziumot nézegettem továbbtanulás szempontjából. Milyen feltételekkel és tanulmányi eredménnyel lehet bejutni, közösség ,tanárok, erősség, stb. Olyanok válaszát várom akik ide járnak vagy jártak.
2011. nov. 12. 13:15
 1/2 anonim válasza:
Ez az iskola az egyik legjobb a megyében, feltétlenül ajánlom. A tanárok rendesek, kedvesek, korrektek. Nagyon sok program van, például Mrs. Dobó választás, évente 3 bál, diákirály-választás és rengeteg délutáni program is rendelkezésre áll.A Dobó híres a röplabdás teljesítményéről és a kosár teljesítményéről is. Nagyon ajánlom, én 4 éve járok ide és egy rossz szót nem tudok rá szólni:)
2013. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En ide jarok mar 3 eve..szerintem nem eri meg kuzdeni egy csomot hogy bekerulhess ide. En nagyon megbantam hogy ebbe az iskolaba jelentkeztem. A tanarok tobbsege borzalmas, kb mindenbol lehet kulontanarhoz jarni amibol erettsegizni szeretnel, mert hogy a rendes oran semmire nem keszitenek fel. Ennek az iskolanak maxiumum abbol vannak jo eredmenye, hogy a szulok elviszik es fizetik a gyerekuk kulonorait, akik a versenyeken a kulonorai tudasbol jo teljesitmenyt tudnak nyujtani. Nem beszelve azokrol a tanarokrol, akik szo szerint tonkreteszik a gimis eveidet, mert gyomorgorccsel kell bejarnid az oraira. Nekem ez a velemenyem a sulirol.
2018. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!