Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Kunigunda Kollégium...

Vélemény a Kunigunda Kollégiumról? (Budapest)

Figyelt kérdés

Érdekel minden, mert a honlapon olvasottaktól nem lettem sokkal okosabb. WiFi hozzáférés, kényelem, szabályok, környezet?

Megéri-e jelentkezni?


2011. nov. 13. 17:59
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de nem rég voltam megnézni a kolit, mert én is gondolkozom, hogy jelentkezzek-e. A neten lévő képekhez képest rosszabb állapotban van. A szobában, amit megmutattak, nagyon kevés a pakolóhely, egy-egy pici, kb. 40 cm hosszú polc van, meg egy nagy közös asztal, a beépített szekrénybe meg csak kb 5-6 akasztó fér el. Maga a szoba visztont viszonylag nagy. A konyha is nagy, viszont csak egy kisebb méretű hűtő van, amibe mindenki oda pakol, ahova tud. De a szobába lehet vinni saját hűtőt. A portások nagyon kedvesek, és ahogy a szavaikból kivettem, nincsen sok szabály, amit be kell tartani.
2012. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Extrém koszos.


Megtanultam állva vécézni ott (a "nagydolgot" is).

A portaszolgálat...hát, van 2 néni, aki időnként a lakókon tölti ki a feszkót, viszont a portát nem őrizték, ahova a kulcsokat le kell adni, így volt lopássorozat is ott.


A zuhanyzó fő lefolyóját nem tudom, hogy valaha kidugították-e, rohadt szag árad belőle, és tele van trutyival.

a takarító nem takarít, hanem néha szétkeni a koszt, és a földön akár hetekig van valamilyen szemét, mert fel sem szedi.


Ha esik az eső, bemegy a folyosóra is.


Egyben van egy "munkásszállóval", ami gyakorlatilag nagyrészt hajléktalanszálló, néha kijön a rendőrség is..stb. esténként miattuk óránként bizonyos ideig zárva van a koli (se ki, se be), mert az éjjeli portások járőröznek a hajléktalanszálló felén, hogy történik-e bűncselekmény.


sokan le sem lakják a kauciót, mert annyira redva hely.

2014. júl. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ahogy írták feljebb, a képek SOKKAL szebbek, mint a valóság.


A wifiért fizetni kell, ami egy vicc, tekintve, hogy a router falon kb. 300 forintnyi áramot fogyaszt évente. Ehhez képest mindenkitől szednek 1000 forint feletti havidíjat...


A kétágyas szobában van hely, de háromágyast ne válassz, mert nagyon kevés marad.


Nem ajánlom.

2014. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ajánlom. Szörnyű.
2014. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
UNDORÍTÓ. Az ágyipoloskával ott ismerkedtem meg.
2016. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!