Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki esetleg a...

Van olyan aki esetleg a Budapesti Vörösmarty Mihály Gimnáziumba jár/járt? Az lenne a kérdés hogy milyen suli-e? Már mint erős iskola. Stb

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
És hogy milyen nehéz oda bekerülni ???
2011. nov. 13. 22:17
 2/4 anonim válasza:
Én most is oda járok :D...szerintem nem nehéz bekerülni csak kell hozzá egy jó központi meg egy jó átlag (4,0) felett,bár már régen felvételiztem nekem 4,8 körülvolt az átlagom:) és persze függ attól milyen szakra szeretnél jönni :)
2012. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is oda járok:DD tényleg nem nehéz bekerülni :) kell egy jó központi meg a szóbeli 7.év vége 8.félév és ha ez mind jó akkor bekerülhetsz(: de tényleg függ attól h milyen tagozatra mész.bár ezt így már későn írtam le de hát mind1:)
2012. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tenyleg attol függ milyen szakra szeretnél bejutni
2013. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!