Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora terjedelműnek kell...

Mekkora terjedelműnek kell lenni a középszintű töri tételnek?

Figyelt kérdés

A4-es füzetben kb. hány oldal?


A másik kérdésem, hogy lehetséges, hogy csak 14tételünk lesz töriből? / Azért nem tudom, hogy biztosan annyi-e, mert a tanár csak januárban fogja kiadni nekünk, de akik töri faktosok, azoknak már átküldte őket emailben. Csak kicsit idétlenül van fogalmazva, és nem értem :D/



2011. nov. 16. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát, folyamatosan kell beszélni olyan 6-10 percet középszinten.

Nekem tételfüggő volt hogy hány oldal, valamiről sokat lehetett (volna) írni, de fölösleges annyit megtanulni. Én mindhez olyan 2-3-4 oldalt írtam, lényeg kiemel, VÁZLATOSAN de kerek mondatokkal. És nekem 95% lett a törim, ebből 100 a szóbeli :) Azoknak sose sikerül jól akik netről kinyomtatnak 10-15 oldal / tételt... Én magamnak dolgoztam ki, sok idő volt, de megérte. Am rengeteg forrást fogtok kapni hozzá az érettségin, mi kb 4-5 oldalnyit kaptunk.. Már ha azokat elmondod beszéltél 5 percet, tehát nem kell megijedni :) sok sikert.

ja és kizárt h csak 14 tétel legyen..

2011. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, az idő és a tartalom számít, nem az írott terjedelem.

14 tételnél biztos több van, de a tanár csak a témaköröket adhatja ki.

2011. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!