Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Masszázs akadémia vagy OKJ-s...

Masszázs akadémia vagy OKJ-s tanfolyam?

Figyelt kérdés
Melyiken érdemes elvégezni a gyógymasszőr tanfolyamot? Melyiket ismerik el jobban?
2011. nov. 17. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős OKJ-st végzett, és kapott munkát is egyből, sőt a maszek is jól hoz neki. Tehát én azt látom, hogy az kifizetődött neki.Ahogy érzed amúgy...
2011. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavar van a fejedben. Gyógymasszőr csak OKJ-vel lehetsz. A Masszázsakadémiánál is, máshol is, és csak azt ismerik el. A képző intézményt ne keverd össze a képzési formával! Akinek nincs OKJ-s papírja, az nem gyógymasszőr.
2011. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen utolso, megértettem. Csak furcsak, hogy van ahol ingyen letudom tenni a szakmát, máshol 220 ezer Ft...
2011. nov. 18. 10:33
 4/5 anonim válasza:
Hogy érted, hogy valahol ingyen le tudod tenni a gyógymasszőr szakmát, tudnál küldeni linket, hogy pontosan mire is gondolsz? Amúgy az akadémia tényleg a hely, ahol azt az okj-s tanfolyamot tartják.
2011. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akinek még nincs szakmája és nem sürgős neki vagy tényleg alaposan meg szeretné ismerni a szakmát annak a gyógymasszőr képzés ajánlott. Elég sok suliban van ilyen 22 éves korig az első képzés ingyenes:)


Amúgy, aki ebből kimaradt, az vagy estin végzi el, hogy OKJ-s bizonyítványt kapjon, vagy tanfolyamot végez el.


Arról hogy melyik jobb... phuuu szerintem attól függ ki tartja a gyakorlatot.


A masszázs akadémiáról nem tudok sokat, lehet, hogy jók a képzéseik, de hogy a honlapjukhoz képes nem voltak túl kedvesek az is biztos.


Amúgy tudok ajánlani képzéseket, de hogy ne bontsam fel a válaszadás rendszerét reklámokkal nyilvánosan, ezt privátban tudom megtenni, ha érdekel kérlek jelezd:)

2013. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!