Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot ajánljátok...

Melyik gimnáziumot ajánljátok Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 15:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Milyen tanuló vagy? elképzelések? mmint humán, biosz matek...
2011. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
vasvári, nem a legerősebb de nemis a leggyengébb.
2011. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
hát, csak néhány 4-esem van, a többi ötös! éd inkább olyan kéne ahol a nyelvoktatás nagyon jó!
2011. nov. 18. 16:33
 4/24 anonim ***** válasza:
Akkor a Zrínyi Ilona Gimnáziumot ajánlom, ott csak nyelves osztályok vannak (haladó, középhaladó, kezdő szintről van angol, német nyelv, és tanulhatsz spanyolt és franciát is!) Szerintem jó kis suli, én is ide járok! :)
2011. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De a Zrínyibe inkább full gazdagok mennek xD és ott nem az számít hogy mennyire okos valaki inkább az hogy mennyire pénzes, esetleg a Kölcseyről tudnátok írni?
2011. nov. 22. 16:07
 6/24 anonim ***** válasza:

én is a zrínyit ajánlottam volna...de én is úgytudom hogy ott a pénz számít :D a kölcsey szerintem nagyon erős...

a vasváriról úgy tudom hogy az is jó. esetleg az eötvös?

én kossuthos vagyok, itt lehet oroszt is tanulni ha érdekel :D van még angol/német/francia/olasz.

a sipkayba pedig van előkészítős vendéglátó-idegenforgalmi szak.

2011. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
xD én is a kossuthba járok, most vagyok nyolcadikos :P
2011. nov. 23. 14:04
 8/24 A kérdező kommentje:
egyébként nem lehet oroszt tanulni.....
2011. nov. 23. 14:05
 9/24 anonim ***** válasza:
én meg végzős vagyok :D de lehet pedig... csak te 8évfolyamosba jelentkeztél és így neked csak angol/német közül lehetett választani :D
2011. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
hát, most angol-franciát tanulok! azért akarok váltani mert az osztály miatt mindig röpdogát írunk és az rontja le a jegyeimet! a Kölcseyn gondolkodok leginkább....
2011. nov. 23. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!