Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanári MA/diszciplináris MA?...

Tanári MA/diszciplináris MA? Tanár alapózval diszciplináris képzésbe?

Figyelt kérdés

Magyar szakos vagyok. Vannak olyan másodikként választható tanárképzések, amikhez nem kell minort felvenni (konkrétan magyar mint idegen nyelv tanára), mert az alapszakomon szerzett ismereteket "újra el tudom sütni", ezért szeretnék szakirányt választani.


Ahhoz, hogy tanár lehessek, kell a 10 kredites tanár alapozó is. Viszont szeretnék "több lehetőséget" fenntartani és majd megjelölni a diszciplináris képzésünket is.


Ezt lehet? Vagy a diszciplináris képzéshez feltétlenül ilyen MA előtanulmányokat kell végezni (ezeket bármelyik szakról felvehetem 10 kr értékben, tehát akár 10 kreditnyi kurzust is teljesíthetek pedagógia szakról = kb. a 10 kreditnyi tanár alapozó).


2011. nov. 20. 21:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!