Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden melyik általános...

Szegeden melyik általános iskola a legjobb?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy mondjuk a Madách a Zrínyi meg a Tiszaparti a legjobbak. Vélemények? Többi? (Arany, Waldorf, Béke, Rókusi)???
2011. nov. 23. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Karolina sem rossz.
2011. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nevaeh ***** válasza:

Tarján 3 is nagyon jó

És a Tarján 4 is.

2011. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kis Ságvári, Madách, Zrínyi. Többit nem nagyon ismerem, de ezek a legmenőbbek, és a legtöbbet adóak.
2011. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Madáchba jártam (sima osztályba) végig, nekem jó volt
2012. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az én szüleim és én meg testvéreim is az öreg rókusiba jártunk. nekem csak jó tapasztalataim vannak :) jók a tanárok mindig kedvesek voltak és tényleg kiváló felkészítéssel küldtek a gimnáziumba :) persze nem a leggazdagabb de tele van szeretettel. egy nagyon szép règi épület és még mindig boldog emlékként tekintek arra mikor reggelente a meleg napfény beáradt a hatalmas ablakokon keresztül a nagy fels emeleti folyosóra. 3 éve végeztem .
2012. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sophie23 válasza:
én az aranyba járok nem hiszem, hogy lehetne nevezni legjobb sulinak -,- :D XD
2012. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor a legjobb a Ságvári, Juhász Gyula és Madách, vagy esetleg a Zrínyi, de semmiképpen nem a Tiszaparti meg a Béke...
2013. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mégis inkább a Rókusiba küldeném majd a gyerkőcöt, ha odakerülök :)) (ez még azért elég távol van, 15 vagyok) most vagyok nyolcadikos és csak a mi osztályunkból 6-an Radnótiba megyünk tovább biztosan (ideiglenes felvételi lista, biztos bejutó helyen). Sok gyerek jár ide (820 fő), jó tanárok, magas elvárások :)), meg kell említenem Fodorné Dóda Kati nénit, aki leírhatatlanul fantasztikus történelemtanár :) A kémiatanár is nagyon jó, nagyon kiváló hellyel kerültem be kémia tagozatra az ő felkészítésével :)
2013. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!