Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvesztettem az ellenőrzőmet....

Elvesztettem az ellenőrzőmet. Mit kaphatok érte?

Figyelt kérdés
Még annyi esélyem van, hogy bent hagytam a suliban, csak reménykedni tudok. De ha mégis elvesztettem, akkor igaz, hogy osztályfőnöki intőt kaphatok érte? Emellett van egy szaktanári és egy osztályfőnöki figyelmeztetőm is, abból nem lehet semmi probléma?
2011. nov. 24. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem.

csak venned kell egy másikat.

2011. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iskola válogatja, hogy mit kapsz érte, de igen, esélyes, hogy kapsz egy intőt az új ellenőrződbe...
2011. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez szerintem attól függ hogyna viselkedzs és milyena viszonyod a tanároddal.. az én osztályomban a nagyon roszs gyerekek ,akik állandóan elhagytak mindent meg lógtak egy ellenőrző elhagyásért osztályfőnökit kaptak,de a hugom ,aki egy csendes kislány ő nem..
2011. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!