Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri ma a pedagógus pályát...

Megéri ma a pedagógus pályát választani?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy az új Közoktatási törvény mellékletében iskolák bezárásától kezdve 15000 pedagógus elbocsátásáig mindenféle cifra dolog szerepel. A diákok egyre kevesebb tiszteletet tanúsítanak a tanárok felé, illetve anyagilag sem túl megbecsült szakma manapság. Nekem mindig is nagy álmom volt az, hogy tanár legyek, mert ahová én egy jó gimibe jártam, ahol a tanárok szerették a munkájukat, és a diákok tisztelték a pedagógusokat, de úgy látom, ez a mentalitás egyre jobban a múltba vész. Szerintetek?
2011. nov. 24. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Megérni nem éri meg, pont azok miatt, amit leírtál, de ha szereted csinálni, akkor hajrá. (A mostani tanárok sem azért tanítanak többnyire, mert megéri nekik.)
2011. nov. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!