Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika Bsc diplomát...

Informatika Bsc diplomát követően jelentkezhetek-e informatika tanárira közvetlen?

Figyelt kérdés
Nem tanári szakirányon vagyok de elgondolkoztam mi lenne ha a diploma megszerzésével jelentkeznék csak nem tudom h a felvételin kívül van-e még kritérium?
2011. nov. 27. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. Egyrészt csak kétszakos képzés van. Ezt mondjuk meg lehet oldani, mert vannak olyan tanári képzések, aminek nincs BSc-s alapja például szabadidőszervező meg ilyesmik.

De el kell még végezned a 10 kredites pedagógiai-pszichológiai modult is, különben szóba sem állnak veled.


Ezt a gyakorlatot az ELTE alapján írom. Lehet, hogy máshol kicsit másképp van.

2011. nov. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 10 kredites pedagógiai-pszichológiai modult elvileg a tanári képzésen belül is az első évben el lehet végezni ezt megtudtam ezzel nincs is gond csak arra nem térnek ki, sehol se, hogy ha én nekem van egy Bsc diplomám és tanárira jelentkezek akkor mi a helyzet (már ha van ilyen :\) mert el lehet 2,3 és 5 félévben végezni és ha azt nézem pl 5 félév esetnén egy minor szak (ami 50 kredit) plusz a pedagógiai-pszichológiai modul ami meg 10 az első évben el elehetne végezni (hiszen egy félévben 30 kredit az ajánlott) csak h nem találok sehol sem megfelelő leírást ezzel kapcsolatban...TO meg had ne mondjam...:)
2011. nov. 28. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!