Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezősön vagy esetleg...

Lajha kérdése:

Levelezősön vagy esetleg távoktatáson keresztül szeretnék gazdálkodási és menedzsment szakon tanulni. Kiválasztottam pár iskolát azok közül ahol ezek lehetségesek, viszont nem tudok dönteni. Melyiknek lenne több értelme?

Figyelt kérdés
Ezek közül kéne választanom: Pannon Egyetem, Széchenyi István Egyetem, Szegedi Tudományegyetem és Szent István Egyetem. Ha esetleg ezeken felül van jobb ötletetek, hogy melyik suli érne többet, akkor azokat a válaszokat is szívesen várom.
2011. nov. 28. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:

1.) Szent István Egyetem

2.) Szegedi Tudományegyetem

3.) Széchenyi István Egyetem

4.) Pannon Egyetem


a legjobb a Corvinus lenne, ott is van gazdálkodás és menedzsment szak levelezőn.

2011. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!