Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan könyv, prospektus,...

Van olyan könyv, prospektus, újság vagy bármi más ilyen ami tartalmazza Magyarország összes főiskoláját illetve a tudni valókat róla?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok és olyanra gondolok mint amit 8.ba kaptunk kis könyvet amibe benne volt a megyei közép iskolák. Csak most országos szinten értem mert hát a megyébe ahol lakok nincs sok főiskola...
2009. máj. 13. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen a felvételi tájékoztató.

De a neten is megtalálod a www.felvi.hu -n

2009. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nem tudom én mért nem találtam rá pedig beírtam a googleba de sehogy sem találtam ilyet. Erre az oldalra meg nem is gondoltam

Köszi még egyszer nagyon hálás vagyok :)

2009. máj. 13. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

www.fisz.hu

ezt is nézegetheted

2009. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felvételi tájékoztató hivatalos neve: Felsőoktatási felvételi tájékoztató. A köznyelvben "kék könyv" néven ismeretes. Ha mindenáron ragaszkodsz a papíralapú információkhoz, akkor ezt keresd. Mostanában keveset lehet róla hallani (elmúlt már a jelentkezési határidő), de november elejétől-közepétől február 15-éig a csapból is ez a könyv folyik. Olyankor könnyebb ráakadni. Most legcélszerűbb egy negyedikes középiskolástól elkérni, neki úgysem lesz rá szüksége.

De inkább a felvi.hu-t ajánlanám. Naprakészebb, egyszerűbben áttekinthető (könnyebb benne keresni), ráadásul olcsóbb is.

2009. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is! Hála ég még van időm de mivel a szeptemberben már... szóval nem akkor kéne neki állni keresgélni lóhalálába.

Még egyszer köszi mindhármótoknak. A könyvet meg azt hiszem azért abba is belenézek :)

2009. máj. 13. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még tudnám neked ajánlani a HVG különkiadását diploma 2009. Amellett, hogy ismered a fősulikat, egyetemeket és szakokat, ez a "könyv" megmutatja, hol érdemes tanulni, mi jelenleg a legjövedelmezőbb szakterület, megismerheted az oktatási rendszert, az új típusú tanulási programokat, és persze a legfrissebb statisztika sorakoztatja fel, hol kapod a legelismertebb diplomát! Számomra sokkal áttekinthetőbb, és tényleg sokat segít!
2009. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom nézni.
2009. máj. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!