Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a PESTI BARNABÁS...

Milyen a PESTI BARNABÁS ÉLELMISZERIPARI SZAKKÉPZŐ ISKOLA? Gyenge? Jó a képzés?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok,diákok,termek stb. stb.? :)

2011. nov. 30. 20:24
 1/7 anonim válasza:
100%
nagyon rossz én 9.-es vagyok de gyűlölöm a tanárok nagyon ge.cik a diákok nagy része köcsög a termek mid a három telephelyen lepusztultak sok a cigány és az osztálytársaim több mint fele el akar menni jövőre
2012. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gergő 010 válasza:
80%
igaz gyűlöletes iskola ne menj oda
2013. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D végül én nem oda mentem,de van egy két ismerősöm akik oda járnak és ők szeretnek oda járni : )
2013. szept. 23. 18:25
 4/7 anonim válasza:
100%
Egy szutykos utolsó iskola,ahol a kisebbség nem bír magával és még a tanárok is tahók.Nem ajánlom senkinek!Én néhány éve jártam oda,de nagyon rossz tapasztalataim voltak.Pl:nem valami gazdagok a szüleim,ezért nem volt a családban telefon(se vezetékes,se mobil.Az osztályfőnök nem fogta fel,hogy nincs pénzünk telefonra,édesanyám munkanélküli,és magyarázott,hogy kötelező számot megadni és én biztos csak nem akarom megadni a szüleim számát.A végén már odáig fajult a helyzet,hogy az osztály előtt közölte,hogy ha nincs pénze anyunak telefonra kukázzon egyet vagy álljon ki a sarokra és keressen rá pénzt!Meg persze ezek után még én mit képzelek,bla bla bla.Mindezt egy diplomás! magyartanárnőtől!El lehet képzelni,hogy elsírtam magam ekkora leszégyenítéstől 15 évesen.De voltak még ennél is durvább esetek abban az "iskolában",inkább nem részletezem....Egyszóval nem ajánlom senkinek se,ha nem akar nagyon rossz tapasztalatokat magának.
2013. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
És ráadásul a tanárok fele lóg az óráról de aztán elvárják hogy tudjad amit nem magyaráztak el...
2013. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az iskola hol van?
2014. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akik ezeket írták és valamilyen formában még elérhetők és ezt látják írjanak már nekem egy üzenetet

(Éppen megyek be suliba gyakorlatra)

2022. okt. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!