Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE állami és jogtudományi...

Az ELTE állami és jogtudományi karára magyarból és töriből is kell emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
nem találtam róla információt.
2011. nov. 30. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen kell, úgy érzem ez lesz az én vesztem:)
2011. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosabban ha jól tudom akkor Töri emelt kötelező, és valamilyen nyelv emelt is.
2011. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a törit és a magyart nézik szóval nem hinném hogy nyelvből kötelező lenne az emelt. Az egyikből ajánlott emeltezni mindenképpen mert különben nem sok esély van arra hogy felvegyenek. Kivéve ha full kitűnő voltál,a többletpontjaid a maximálisat súrolják és az összes érettségid 90% vagy afölött van. Én töriből fogok emeltezni. Sokkal könnyebb mint a magyar emelt. Szóval a törit ajánlanám. :)
2011. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!