Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van a szolnoki iskolák...

TrishBlond kérdése:

Hogy van a szolnoki iskolák erősségének sorrendje? Ki melyik iskolát ajánlaná nekem?

Figyelt kérdés
Szeretem a biológia, kémia, tesi és angol tantárgyakat. Németet tanulok kis nyelvnek,de szeretnék spanyolra átváltatni. Utóbbi kevésbé szükséges mivel állatorvosnak szeretnék menni.(az még messze van :$) egyszerűen csak szeretem a spanyolt.. Már elkezdtem a 9. évfolyamot azon a településen ahol élek, de át szeretnék menni másik iskolába... Kérlek segítsetek.
2011. dec. 2. 20:10
 1/3 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem mondani..mindenképpen gimnáziumot keresek...bocs.köszi:))
2011. dec. 2. 20:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Verseghy Ferenc Gimnázium

Én nem vagyok szolnoki, s nem is járok oda, bár anno annak idején oda szerettem volna menni. Én csak jót hallottam róla :) Jól tudom van ott biosz és angol szak is külön

2011. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Szolnoki vagyok :)

Erősség szerint Verseghy vagy Varga, de itt kockák vannak, a tanárok szívatnak és megszakadsz annyit kell tanulnod, utána jön a Széchényi és a tiszaparti inkább ezeket ajánlom, erős sulik de a hangulat is jó. Szerintem gimibe spanyolt tanulni szolnokon nincs lehetőséged.

2011. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!