Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek a hunfalvyba?

Felvesznek a hunfalvyba?

Figyelt kérdés
7.es vagyok és már eldöntöttem hogy a hunfalvy jános közgazdasági szakközépiskolába szeretnék menni. láttam a honlapon hogy a magyart a föcit a matekot az idegen nyelvet és a törit számítják bele. de ugye azon a lapon ahol megjelölöm az iskolákat ott be kell írnom a tanulmányaimat 5-8ig. 5ben kitűnő voltam, 6ban mindenből 5ös lettem kivéve töri biosz az 3mas lett, a 7. félév meg kb így fog kinézni: töri 4 matek 4 föci 4 nyelvtan 5 irodalom 5 angol 5... viszont fizika 3! és tudom hogy csak 4tantárgyat számítanak bele azok meg nekem jók de félek hogy ettől függetlenűl ha meglátják a többi jegyemet hátrányba kerülök:( valami vélemény? köszi
2011. dec. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ismerem azt az iskolát, de szerintem lehet esélyed. Írd meg jól majd a központit, 7. félévi pedig még annyira nem számít bele, inkább az év vége, plusz 8. félév. Szóval a lényeg javítani még tudsz, illetve koncentrálj majd a felvételikre és akkor van esélyed. Sok sikert!

2011. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem már, hogy hogy volt, de te most írtad, hogy a föcit, a matekot, az idegen nyelvet és a törit számítják bele, tehát tök mindegy, hogy hányas voltál fizikából, ha azt nem kérik. A jegyeid alapján fel fognak venni, írd meg jól a központikat és a szóbeli felvételin mondjál okos dolgokat, mert ott dől el minden, nem a jegyeidnél! Van még 1.5 hónapod én a helyedben választanék egy másik iskolát! Gondolom voltál nyílt napon, nagyon sok szép dolgot tudnak mondani, aminek a fele nem igaz! én nem választanám mégegyszer :)
2011. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2012. márc. 24. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik szakra?
2015. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bekerültél?
2015. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!