Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kaphatok ezért...

Szerintetek kaphatok ezért valamit?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a szalagavatónk és én már többször jeleztem az osztályfőnökömnek, hogy nem fogok menni, ő erre nem nagyon mondott semmit. Viszont még hónapokkal ezelőtt úgy volt, hogy aki nem megy az igazgatóit kap. Én ennek ellenére megmondtam, hogy nem megyek és a próbákon sem álltam be a többihez. És többször is jeleztem az osztályfőnökömnek, hogy nem megyek a szalagavatóra (egyébként ő sem lesz ott, mert ZH-t ír...). A jövőhétre kiíratom magam az orvossal, tehát igazolásom lesz péntekre. Szerintetek így kaphatok bármit is?
2011. dec. 4. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, mivel beteg leszel, nem a te hibád...
2011. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hamisítasz, vagy hamisítatsz egy papírt? Frankó! Ezt hívják közokirathamisításnak. Egyébként mi dolgod lenne akkor? Ami a szalagavató után van, az tök buli, vacsora meg bál, azok jók szoktak lenni. Meg azért iskolai kötelezettségek is vannak ám.
2011. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem hamisítok, mert az orvos írja az ellenőrzőmbe...

Semmi dolgom nem lenne, csak éppen ez az osztály nem osztály és a másik meg az, hogy én nem fogom égetni magam ilyen hülyeségekkel.

2011. dec. 4. 22:49
 4/10 anonim válasza:
Nekem is hülyék az osztálytársaim, már csak ezért sem szeretek iskolába járni, mivel még csak az általános iskola padjait koptatom, nem is tudom mi lesz a továbbiakban...
2011. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

JA, és a kérdéshez:

Nem hiszem, hogy kapsz, de hogyha igen tényleg ne foglalkozz vele!

2011. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy nem kapok. Szerintem nem kéne erőltetni ezt a dolgot és kész.
2011. dec. 4. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az orvos ír, akkor az orvos hamisít, egyre megy. De szerintem te már ezt eldöntötted magadba. Mondjuk, ha már mondtad a suliban mondtad, hogy nem leszel ott, eleve gyanus lesz, hogy pont akkor leszel beteg.
2011. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kutyát sem fogja érdekelni, te döntöd el, hogy hova mész el, meg hova nem.
2011. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Villanykörte: ez azért nem egészen így van, vannak kötelességek, amiket teljesíteni kell. Birom, bezzeg a jogaira minden diák tud hivatkozni, de a kötelesség az már nem annyira megy...
2011. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csendes79: te tanár vagy?
2011. dec. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!