Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ellég csak az egyik egyetemre...

Magyar izom kérdése:

Ellég csak az egyik egyetemre jelentkezni? (lent)

Figyelt kérdés

Külföldröl szeretnék magyar egyetemre jelentkezni,

kinéztem magamnak 3 egyetemet, BME, Pécs és Debrecen, de mivel költségtéritésesre nem tudom fizetni BME´t, gondoltam talán csak Debrecen és Pècset jelölöm be..


A kérdésem az lenne, ha csak mondjuk Debrecenre jelentkeznék, és akkor oda megyek rajz alkalmasságít csinálni. Ès ha felvesznek akkor jó, ha nem sikerül jól, akkor a pótfelvételin tudnék pécset jelölni..

Szóval, akkor mennék egy késöbb alkalmassági vizsgára Pécsre?


Nem tudom mennyire okos így csinálni, ha lehet, de azért lenne jó, mert ha csak egy alkalmassági vizsgára mennék, többet tudnék itt kint dolgozni, és félre rakni az egyetemre...

Mert mondjuk ha mennék mind az öt egyetemre alkalmassági vizsgáért, az pár hetet igényelne, és annak talán kevésbé örülne a fönök is. Mintha mondanám hogy 2-3 hétre eltünnök(érettségi meg alkalmassági)


2011. dec. 5. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mérlegeld, hogy nem minden szak hirdet pótfelvételit, sőt, alig néhány - én a helyedben biztos ami biztos alapon jelölném mindkettőt.
2011. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, egyébként valaki tud valamit Debrecen illetve Pécsi egyetemnek a építész szakjáról?
2011. dec. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!