Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két hétre szeretném a fiamat...

Két hétre szeretném a fiamat kivenni az iskolából, mert külföldre utazunk. Ehhez igazgatói engedély szükséges.2 hetet engedélyezhet az igazgató?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hozzá igazgatói engedély.. hiszen mi van akkor ha a gyerek betegség miatt hiányzik ennyit. Én beszélnék az osztályfőnökkel és ha szükséges az igazgatóval.
2011. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnök ma azt mondta a gyereknek, h ez túl sok idő. Nem értem, hogy miért, amikor más gyerek is volt iskolakezdés után nyaralni 10 napot. Ott engedélyezték. Holnap megyünk be az iskolába az igazgatóhoz...remélem nem lesz gond, csak most egy kicsit megijedtem. A neten konkrét adatot nem találtam erről.
2011. dec. 6. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igazgató max 10 napot engedélyez....

De akkoris csak ha írtok egy kérvényt neki

Utána meg már nem lehet igazolnod egy napot se a gyereknek, csak házi orvos írhat utána igazolást

2011. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Közben megoldódott. 8 tanítási napról van szó, kérvény megírva, engedély megadva. :)))

2011. dec. 7. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!