Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szokás valamit adni a szakdolg...

Szokás valamit adni a szakdolgozati témavezetőnek?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit?

Olyan tanárnál írtam, akinél nagyon sokan és engem ráadásul soha nem is tanított, valamint nem is nagyon szokott az én karomról hallgatókat fogadni. De valami miatt (fellépésem, témám) miatt mégis elvállalt. Ez már a második szakdogám volt, de hihetetlen alapossággal (még az elgépelések is) átnézte. Szóval tényleg nagyon hálás vagyok neki. Illik/szokás ezt valamivel honorálni?

Köszönöm!


2011. dec. 7. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen illik... adhatsz neki valami apróságot... és a szakdogád egy különlegesen kötött példányát.


Én anno az enyémnek pohárkészletet vettem, mert tudtam,ohgy szüksége van rá. A szakdogámat meg nem a kötelező színben hanem bordóban és arannyal kötve adtam át neki. Nagyon örült.

2011. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én ennyire sajnos nem ismerem, így olyat biztos nem tudok venni neki, amire tényleg szüksége van, vagy vágyik rá. De majd kigondolok valamit!

2011. dec. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!