Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Irodalom. Feladnak 5 verset....

Irodalom. Feladnak 5 verset. Ha egyiket se tanulom meg 5 db 1-es, ha mindet 1 db 5-ös. Ez fair?

Figyelt kérdés

1-et megtanulok még 5db 1-es

ha már 2-t, akkor 1 db 2-es + 3 db 1-es

ha 3-at -> 1 db 3-as + 2 db 1-es

ha 4-et -> 1 db 4-es + 1 db 1-es


2011. dec. 7. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi még ötöst sem kaptunk, ha nem tanultuk meg a verset, ellenben az egyeseket sorra beírta a tanár. Szerintem abszolút fair, ha nem készülsz órára a feladott anyaggal, akkor megkapod érte a jutalmat.
2011. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi fair és mi nem... de nekünk úgy volt tavaly, hogy 3 vers Adynál az egy ötöst ért, ha nem tudod egy egyest, ha következő órára se még egy egyes stb...
2011. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az élet sem "fair". De ez van :)
2011. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mi sem kaptunk soha ötöst, ha kötelezően kellett tanulni verset, ellenben az egyest sorra véste befelé, akkor is, ha átköltötted a verset.

Én ezt fairnek érzem. Ha ötöst akarsz, tanulj meg egy 6 oldalas verset, plusz elemezd is házi dolgozatként. A tanár biztosan értékelné. De gondolom ennyire nem érdekel az irodalom.

2012. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem bír érdekelni...tök fölösleges...
2012. jan. 2. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha majd munkád lesz, senki nem fog megdicsérni, ha normálisan dolgozol, ellenben azonnal megkapod a büntetésedet, ha rosszul csinálod, vagy nem jársz be.


Az ember már csak ilyen. Nem a jót dicséri, hanem a rosszat szidja. Nem örül a teljesítménynek, hanem elvárja azt.

Egyébként gondolj bele őszintén: te például meg szoktad a szüleidnek köszönni, hogy érted dolgoznak, eltartanak, etetnek, hálát adsz a folyó meleg vízért, a mindennapi meleg ételért, az áramért, a számítógépért, amiről a legtöbb afrikai kisgyerek csak álmodhat? Hálát adsz azért, hogy nem születtél fogyatékosnak, hogy mindened megvan, hogy egészséges vagy? Akkor értenéd meg, milyen fontosak ezek, ha elveszítenéd őket. Az egész attól függ, hova teszed a mércét. Ha Magyarországot közép-afrikai országokkal hasonlítanánk össze, mindjárt nem panaszkodna mindenki.


Az élet amúgy nem fair, ezt jegyezd meg.

2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt vágom, hogy nem fair, de miért ilyen marhaságokkal cseszegetnek? Valami értelmesebb dolgot nem lehetne helyette? Vers...ennél feleslegesebb dolog...hááát...nem is tudom van-e...Semmi hasznát nem veszem az életben...És akkor most jön a "de a műveltséghez tartozik" rész. Nem bír érdekelni. Meg a történelem...Jó! A magyar részt még talán...nem árt ha tudom mi volt itt. De a többit minek, ha ők se tanulják a mienk? Az EU-ban nem tudják, hogy hol van Magyaro. Annyi felesleges dolog van! És bosszantó, hogy tizenéve suliba járok és még semmim sincs. Még pár év és lesz érettségim, ami nem ér semmit, de nélküle is b@szhatom. MIÉRT KELL MINKET ÁLLANDÓAN SZ*PATNI? Egy pár embernek ott fent kiosztanák néhány évet Baracskán! (nem csak ezért, de többit hagyom)
2012. febr. 8. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!