Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció- és médiatudomány...

Kommunikáció- és médiatudomány mesterszak: Corvinus vagy BKF?

Figyelt kérdés
Az ELTÉ-ről csak rosszakat hallottam...
2011. dec. 9. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de elég fura a kérdésed. Egyértelmű, hogy Corvinus/ELTE ( nem rossz az elte). DE a BKF-et egy szinten említeni az előző nevekkel.. Hát, nekem picit röhejes.
2011. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem tartom röhejesnek, mivel úgy hallottam, hogy az ELTÉ-n szinte csak az elméletre helyezik a hangsúlyt, a Corvinus és a BKF pedig gyakorlatorientáltabb, és megjegyzem, nem arról volt szó, hogy egy szinten említeném őket...
2011. dec. 9. 14:56
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

Atyaég! Kommédiáról beszélünk! Teljesen használhatatlan és Szr az egész mindegy hogy hol csinálod!


Gyakorlatorientált OMG :D

2011. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A töltelékszavakra, nagyképű "benyögésekre" köszi, nem vagyok kíváncsi. Mellesleg látszik, halvány fogalmad sincs sem a kommunikációról, sem arról, miről beszélek.
2011. dec. 9. 18:44
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Corvinus a közgazdászképzésben kiváló, a BKF profiljába sokkal inkább beleillik ez képzés. Egyáltalán van kommédia mester a BCE-n? felvin nem láttam
2011. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Corvinuson kommédia alapszak sincs :S
2011. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
utolsó: de van a Társadalomtudományi karon, ahol a nemzetközi tanulmányosok ???, szociológusok???, politológusok???? tanulnak :D hát no comment.
2011. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként ha mindenképp erre a szakra akarsz menni akkor javaslom a nyári gyakodat a Mcdonaldsnál töltsd le. Nagyon sokat lehet tanulni pl.: Szia! Mit kérsz? vagy : Mustárral vagy kecsöppel?


aztán vannak ilyenek is : kézpénzzel fizet vagy kártyával.


Szóval csupa hasznos dolgok. Ezek majd jól fognak jönni álláskeresésnél, meg az önéletrajzodban is jól mutatnak.

2011. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó....szerinted milyen végzettségük van a riportereknek, rádiósoknak, újságíróknak????

a mcdonalds diploma nagyon is jól mutat az önéletrajzban, ha egy ilyen állásra pályázik valaki

2011. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

A Corvinus nem erre van elsődlegesen és teljes mértékbe egyet értek az elsővel, hogy egy szinten említeni a BKF-et a Corvinussal és az ELTE-vel röhej...

Azért egy egyetem és egy főiskola között van különbség...


Amúgy ELTE-ről nem tudom ki mond rosszat, igen, kicsit több az elmélet, de az elmélet nélkül nincs gyakorlat... (Vagyis van, de az olyan is...)

2011. dec. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!