Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újból szeretnék matematikából...

Újból szeretnék matematikából érettségizni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy matematikából emelt szintű érettségit szeretnék tenni. De mi van akkor, ha az véletlenül nem sikerül? Vagy nem tudok javítani, vagy rosszabb lesz? Tett mostanában emelt szintű vizsgát valaki? Tudna nekem ebben egy picit segíteni? Válaszaitokat előre is köszönöm.
2011. dec. 20. 08:48
 1/4 tetro ***** válasza:
szerintem a jobbik fog számítani. én évekkel ezelőtt tettem matekból utólag emeltet.
2011. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontszámításnál mindig a neked legkedvezőbb eshetőséget veszik figyelembe.
2011. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már van egy középszintűd, akkor az érvényes marad, és azt veszik figyelembe, amelyiket akarod. Ha érettségid van már, akkor külön lapon kapsz tanúsítványt, amit vagy beleteszel a bizonyítványba, vagy nem.
2011. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2011. dec. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!