Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimnáziumba...

Szent László Gimnáziumba milyen eredményekkel lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok, hogy régi vagy most is Lászlós diákok milyen eredményekkel jutottatok be, milyen átlaggal, és legfőképpen milyen felvételivel? Szóbeli milyen volt? Leginkább a speciális angol érdekelne, de szívesen olvasnék minden más tagozatról/csoportról szóló hozzászólást! Nagyon köszönöm előre is!!
2011. dec. 29. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hi!


Én imádtam azt a sulit lassan 4 éve végeztem. Emelt németre jártam anno, és b.szott nagy szerencsével:D


Felvételi: Amikor még én felvételiztem, akkor vezették be ezt a központi felvételi nyavaját, utólag nézve nem volt nehéz csak sikerült elb.szarintanom (matek 30/50, magyar 26/50),

a német volt a Lászlóban, írásbeli majd rá hétre szóbeli (összesítve volt 87% asszem). A szóbeli nem volt para, kihúztam egy tételt elmondtam, aztán beszélgettek velem a tanárok mindenféléről (hollaksz, mit csinálsz stb) először németül, aztán már magyarul.


Hozott pontok: nekem 4,1 volt anno az átlagom, necces volt ezek után, hogy felvesznek-e, de felvettek anno, nagyon örültem neki.


Hidd el jó suli, jó hangulat, van közösségi élet, van műfüves pálya, jóarc emberek stb. Annyira meg nem nehéz, mint ahogy mondják, szal nem para

2012. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a hosszú, tartalmas választ és a bíztatást! :))
2012. jan. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!