Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF Pénzügy és Számvitel...

JustWannaAsk kérdése:

BGF Pénzügy és Számvitel elsősöknek melly épületekben kell lennie?

Figyelt kérdés

És hol találhatóak ezek az épületek?

Azért érdekel mert ebből lehetne megállapítani mi lenne a legjobb hely egy albérletnek. köszönöm


2012. jan. 1. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
buzogány utca Zugló közelében
2012. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zuglóban érdemes keresgélni, a suli a Buzogány utca 10-12 alatt található :) Ez a Pillangó utcai 2es metró megállótól kb 10 perc séta, vagy 2 trolimegálló. Stadionok autóbuszpályaudvartól 4 megálló, kb 7-8 perc. Albérletet érdemes nézni a Nagy Lajos király úton, a Pillangó parkban és a környező utcákban.
2012. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Örs Vezér tere környékén is nyugodtan keresgélhetsz, mert onnan 2 villamos megálló és 5 perc séta! :)
2012. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat !
2012. jan. 3. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:

de aki a PSZK karra jár, de nem alapképsére, hanem FSZre, az a Liget utcába van legtöbbször..


az alapképzéses PSZKsok ( pénzügy-számvitel, gm, hr, gazdinfó) csak a buzogány utcában :)

2012. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

rendesek vagytok hogy segítetek!

BA-s leszek am ;)

2012. jan. 5. 01:28
 7/9 A kérdező kommentje:
esetleg favorit albi hirdetős oldalaitok vannak?
2012. jan. 5. 01:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Én simán googleben kerestem, és amit kiadott. talkán alberlet.hu és társai.

De a [link] -n is vannak albérlethirdetések! :) én speciel itt találtam magamnak megfelelőt. bár most még hiába keresed, ráérsz júliusban elkezdeni keresgélni..

2012. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,

a harmadik vagyok, amit még tudok javasolni ez a PSZF-nek egy információs web oldala, itt is tudsz nézni: [link]

Valamint biztos, hogy most is lesz a Facebookon évfolyam csoport, ami szintén egy jó lehetőséget ad albérlet keresésre. :)

2012. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!