Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén lesz gyűrűzés tesin de...

Idén lesz gyűrűzés tesin de én azt nem tudom?

Figyelt kérdés
Félek mindenki ki fog nevetni. Új az osztály még viszonylag (9.) és idén már lesz gyűrűzés is és nem fogom tudni (egy az, hoyg el se bírom majd magam szerintem (mármint fejjel lefelé himbálózni, átfordulni meg ilyenek) és félek a tanártól is, hogy le fog szégyeníteni :(. RÁadásul kis csoportban vagyunk ezért kevesen vagyunk 15-en körülbelül úgyhogy egy óra alatt mindenkire sor kerül és szerintem mindenki tudni fogja.
2012. jan. 2. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lendület, bicska, gyertya, bicska, lendület, elenged.



ennyit kell.

2012. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én szerencsétlen vagyok ehhez. :/ Ha nem bírom el magam akkor nem félő, hogy leesek gyertya közben? (fejjel lefelé? )
2012. jan. 2. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek sikerül elsőre, ezért fogjátok gyakorolni. Ha elsőre nem jön össze, akkor sem nevetnek ki. Nem nehéz, akármennyire is annak tűnik. A vállkificamító teljes átfordulást meg csak az ötösért szokták megkövetelni.

A szerkorláton gyertyaállás, vagy tigrisbukfenc a 120 centis ugrószekrény felett már sokkal veszélyesebb.

Ott én is paráztam, hogy kitöröm a nyakam.

2012. jan. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!