Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amennyiben nemzetközi gazdálko...

Amennyiben nemzetközi gazdálkodás szakon akarok tanulni melyik sulit érdemesebb bejelölnöm 2. helyen a BGF után:SZF, TPF, ZSKF vagy edutus?

Figyelt kérdés
TAPASZTALATOKAT irjatok!
2012. jan. 2. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
SZF
2012. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szf tpf zskf edutus ----> egyiket sem...én bgf után a debreceni egyetemet tenném akkor
2012. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
zskf-ről csak jót tudok mondani; remélem a piac is hamarosan a megfelelő helyen kezeli a sulit, mert igazán gyakorlati és magasszintű tudást ad
2012. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de mindenképpen budapesten szeretnék tanulni...
2012. jan. 3. 17:13
 5/10 A kérdező kommentje:
...csak ugye tavfaly 362volt a NG. bgf-en a költséges ponthatár, nekem pedig 350em van sajnos, mivel nem emelteztem, ezért lenne nagoyn fontos az a második hely, mert idén szerintem csak emelkedni fog...
2012. jan. 3. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
ZSKF-ről azt hallottam sok pénzt szednek be, ha államira mész. Amúgy jó hely, csak kicsit drága. BKF-en nem gondolkodtál? Ott ráadásul még kevesebb a ponthatár pláne ha nem emeltezel.
2012. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én mütfös, vagyis már edutusos vagyok. én ajánlani tudom csak. nem a legnagyobb tény, de attol még főiskola, amin ugyan ugy meg kell tanulni mindent. nagyon családias nekem jo itt. és van előnye is: pl ösztöndijal könyebben ki tudsz menni külföldre. nagyon sokan járnak, nagyon jo kapcsolatai vannak a sulinak. szerintem megéri.
2012. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
énis edutusos vagyok (nemzetközi gazdon) és egyetértek az előttem szólóval.Sokféleképpen lehet haladni a szemeszterekkel ittis, van aki lazán veszi : "halasszuk ezt a tárgyat kövi félévre, szarjunk bele nembaj ha megbukok belőle" stb., de ilyen mindenhol van , meg hát mindenki egyéni döntése mennyi időt akar felsőokatásban tölteni.Amúgy nagyon jók a suli kapcsolatai a külföldi fősulikkal, sok erasmus ösztöndíjas van.A hangulata is jó a sulinak , tényleg kicsit családias , szóval összességében jó döntés lehet, főleg ez a szak ami szerintem amivel a legkönnyebben lehet majd elhelyezkedni, feltéve ha tényleg tud az ember két nyelven beszélni folyékonyan.A ZSKF-ről is egész jó kritikákat hallani, szerintem a két suli rendesen fejlődik bár nem lesz sosem az élvonalban, de ez nem jelenti azt h nem piacképes a papír amit kapsz , mert sokan ezzel érvelnek pedig a mögötte álló tudás meg képességek a fontos. na szóval sztem Edutus 2. helyen :D
2012. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Boccs, hogy off :D BP-in vagy Tatabányain vagy?
2012. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabgaben72 ***** válasza:
Zskf kontra edutus egyertelmuen edutus...az elottem szoloval egyetertek...penzugyi garancia, nemzetkozi network, ledolgozhato tandij, pegazus program...ugy hogy a legkivalobbak komoly osztondijat is kaphatnak...egyertelmu...
2012. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!