Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-n milyen a közgazdászkép...

A BME-n milyen a közgazdászképzés?

Figyelt kérdés

Egy olyan egyetemen, melynek alapvetően a műszaki oktatás tartozik a profiljához, milyen szintű képzést nyújt ezen a területen?

Ahogy láttam, pár szakra elég magas a ponthatár.

Milyen tanárok tanítanak itt? Milyen a közösség, jó fejek a diákok? Mennyit ér egy BME-s közgazdász diploma a munkaerőpiacon?


2012. jan. 3. 18:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia, másfél éve járok ide, NG-re, mint mindenhol vannak jó és kevésbé jó tanárok. Nagyon hosszan tudnám fejtegetni a véleményem, de most megpróbálok röviden válaszolni: a lehető legjobb döntés volt, hogy ide kerültem.

Gólyatáborban csoportokra bontanak, áltban ezekből az emberekből lesz az ismeretséged "kemén magja". Van több levlista, ahol sok segítséget megtalálsz felsőbb évesektől. Viszont! Igencsak meg kell dolgozni a diplomáért, de mindenképp megéri.

2012. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!:)
2012. jan. 4. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!