Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nemzetközi gazdálkodás...

Ha nemzetközi gazdálkodás akkor A BGF után mit jelöljek? ÁVF, ZSKF vagy EDUTUS. Fontos, hogy pesten legyena képzés

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:38
 1/4 anonim válasza:
BME!
2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nemtudok a sulirol semmi, illetve, a választható szakirányok sincsennek feltüntetve sehol...valamit félek a matektol is, mivel ez mégis csak egy BME, és szerintem szigorubban veszik a matekot mint máshol, de ha tévedek javits ki!:)
2012. jan. 5. 12:03
 3/4 Gabgaben72 ***** válasza:

Nemzetkozi gazdalkodas egyertelmu: edutus, ebben a szegmensben a versenytarsak kozul a legjobb pillants ra

[link]

2012. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Edutus 2. helyre szerintem. Nagyon jók a suli külföldi kapcsolatai, ezen felül számos EU-s pályázatot nyert el.Pl. most vezettek be egy ún. szakkolégium nevezetű képzést, ami hasonló a szemináriumokhoz, de több otthoni munkát és kutatást igényel,ill. szakmai fórumokon publikálni kell bizonyos témákban.Persze mindezt úgy, hogy közben egyeztetsz a csoportvezető oktatóval és a csoporttársaiddal.Kimagasló ösztöndíj jár érte ha sikeresen teljesíted.Ezen felül ledolgozható tandíj is van stb... szerintem remekül ráérzett a suli arra, h mivel nyújthat többet mint mások...
2012. febr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!