Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában 12. félévkor...

Középiskolában 12. félévkor bukás az semmit sem jelent?

Figyelt kérdés
Több tantárgyból is bukni fogok, és elvileg osztályozóvizsgára küldenek majd. Ha ott bukom, akkor ez csak félév, ugye? Szóval év végéig még van lehetőségem kijavítani?
2012. jan. 5. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2012. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, a tanárok, köztük az osztályfőnök is azt mondta, hogy ha bukás van félévkor, akkor megteheti a szaktanár, hogy elküldi a gyereket osztályozóra, és ha ott is bukik, akkor évismétlés. De félévkor és pont érettségi időszakban?!
2012. jan. 5. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt akkor tőle kéne megkérdezned. Én 11.ben buktam meg félévkor, de kijavítottam. Egyik o. társam meg 12ben, de ő is kijavította. Lehet csak ijesztgetni akart. Én úgy tudtam osztályozóra akkor küldenek, ha sok a hiányzásod.
2012. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!