Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire lesz...

Szerintetek mennyire lesz nehéz bekerülni fősulira, egyetemre az új oktatási rendszerben?

Figyelt kérdés
nem csak 2012-re gondolok, hanem az elkövetkezendő évekre is
2012. jan. 5. 23:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
Végre tanulni mennek majd az állam pénzén nem bulizni (ahogy én tettem..) háááááááááááááááááááá :D
2012. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Államira nehéz lesz, a fizetősre, ahogy most is...sokkal könnyebb.

Vagy legyél iszonyat okos és/vagy szorgalmas vagy gazdag...vaagy felejtsd el a felsőoktatást :)

2012. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. BME-VIK-re meg ELTE-TTK-ra nem lesz sokkal nehezebb bejutni, mint eddig, nem hiszem, hogy 400 fölé menne a ponthatár. Tehát a műszaki és a természettudományos képzésekre.

Persze az összes többire már sokkal nehezebb lesz.

2012. jan. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát közgazdaságira nem mennék az tuti, mert kb kidobom a jelentkezés árát az ablakon : D
2012. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna jelentkezni közgazdász alapképzésre, de a tervemnek lőttek... minden álmom az volt, hogy egyetemista /főiskolás legyen erre fel tessék.

Nem tanulhatom azt amit szeretnék !!!

Most gondolkodóba estem, és lehet beadom felsőfokú szakképzésre egy nevesebb egyetemre, aztán majd lesz +2 év múlva valami... Biztosra szeretnék menni nem csak úgy kihajintani az ablakon 9 000 Ft-ot, és semmiből semmi.

Azt a csalódást nem akarom átélni, mint 2 évvel ezelőtt.

2012. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*legyen = leszek ne haragudjatok!
2012. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló! Két éve hasonló megfontolásból én is azt mondtam, legyen egy fsz, aztán majd meglátjuk. Hát most látom...egyre rosszabb a helyzet, nem jobb. És bánom azt a nagyjából elfecsérelt két évet, mert akkor még több esélyem lett volna, hogy bejussak közgázra, mint most...
2012. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

igen a gazdász jogász képzésnek szinte lőttek..:S


orvosira szerintetek nehezebb lesz bejutni? vagy a mérnöki, TTIK-s ill orvosi kar az marad szinte úgy ahogy van, nem? vagyis remélem..:)

2012. jan. 6. 14:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Mérnöki, TTK-s kicsit nehezebb lesz, mint eddig, mert valamennyire csökkentek a keretszámok. Viszont azokra eddig sem volt nehéz bekerülni. Orvosira, úgy tűnik, még könnyebb is lesz, mert oda kifejezetten emelték a keretszámokat.
2012. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jan. 6. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!