Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 18/F Érettségi: van értelme...

Lilboy kérdése:

18/F Érettségi: van értelme idegeskedni?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok az érettségitől napi szinten gyomorgörcseim vannak :\


18 éves fiú vagyok és az eddigi 11 évben szinte alig tanultam szóval kb most pótolom be az egész 12 évet :\


2-es 3-as átlagom van :S néha annyi is nehezen de még nem buktam:\


Micsináljak az idegellen :\ hogy ne görcsöljek egyfolytába :S


télleg olyan nehéz az érettségi mint amilyennek a tanárok beállitják ? :S


2012. jan. 6. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

na azért annyira ne izgulj, hogy napi szinten ilyen rosszu llegyél, annyit nem ér meg!

a tanárok csak ijesztgetnek, persze ez nem azt jelenti, hogy félvállról kell venni az egészet, egyáltalán nem.

csak először is nyugodj meg és oszd be az időd, írd meg a tételeket, ha azokat megtanulod már azis segítség az írásbelihez is. és ha ennyire nem tanultál eddig, már állhatsz is neki ismételni az anyagot, olvasd el sokszor nem kell zseninek lenni, hogy egy kettest összehozz érettségin hidd el (persze középszintről beszélek). gondolom nem orvosira készülsz, ha ilyen laza voltál eddig!

2012. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nehéz. Ha vki nem totálisan gyökér, akkor simán átmegy.

Bár ne haragudj, de ahogy elnézem a helyesírásod...hát kezdj el tanulni szerintem.

2012. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem de az a baj hogy katonának szeretnék menni és nem a legalján szeretnék pénzt keresni :S
2012. jan. 6. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
20%-tól 2-es... az egész érettségi egy vicc...
2012. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én töriből tudok segíteni majd zoltan.5@windowslive.com , egy történelem segédleten dolgozom ami a versenyjegyzeteim Wordbe beírva , na az alapján ha elvolasod 5x meg mellé 1 kis forrást is a Szárays tankönyvedből akkor lehet 100% töri és katonaságra gondolom nem médiaismeretből kell érettségi mármint jó eredménnyel.
2012. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért katonaság és katonaság között is van különbség. Én anno a Zrínyit néztem. Ott már a költségesre is igen magas volt a ponthatár. Nem tudom hogy te hova akarsz jelentkezni, de arra ne kalkulálj, hogy csak úgy felvesznek, főleg gyenge eredménnyel. Ha nem vagy biztos magadban, vagy kevés a pontod, csináld azt amit én. Én az egyetem előtt elvégeztem egy emelt szintű ( 2 éves ) OKJ képzést. Mivel szakirányú volt, így beszámították a plusz 24 pontot. És ezen felül kipróbálhattam a szakmát is, amire most rádolgozom. Persze a katonasághoz nem tudom, hogy mit lehetne csatolni, de egy nyelvvizsga jól jöhet. Vagy más "kedvezmények" beszámíttatása.
2012. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!