Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE-KTK vélemények? (Felsőfokú...

DE-KTK vélemények? (Felsőfokú szakképzés- pénzügyi/számviteli szakügyintéző)

Figyelt kérdés

Tegnap napvilágot látott az, hogy milyen drasztikusan csökkentik a jogász, közgazdász hallgatók keretszámát ebben az évben (4900-ről 250- re). Totál összezavarodtam, és nem tudom, hogy hová felvételizzek. (BA/BSc.-re lehet nem is fogok, mert nem lesz 490-500 pontom ha beleőrülök sem)

Kérdés: DE-KTK FSZ-re érdemes menni? Mi a véleményed?

Vagy egy felsőfokú szakképzésért érdemes inkább a BGF-re felmenni és onnan tovább alapszakra (ha felvesznek +2 év múlva!!) ?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jan. 6. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom mire jelentkeztél, szerintem nem éri meg egyikre se menni, ha csak nem tudsz utána fizetni az alapképzésért, és ak 4 év alatt meglehet a diploma+okj is. Engem érdekelne még most is hogy hova mentél tovább :D
2013. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pénzügyi szakügyintézőnek tanulok egy BGF-PSZK által akkreditált szakközépiskolában. :)
2013. márc. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!