Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középsuliban lehet aludni? :D

Középsuliban lehet aludni? :D

Figyelt kérdés
Mármint ti nektek szólt a tanárotok ha nem figyeltél órán, vagy aludtál? Mert at hallottam hogy a középsuliban szarnak ránk a tanárok, ez tényleg így van?
2012. jan. 7. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2012. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem aludni kéne bejárni, hanem tanulni...

Amúgy nem szabad, de sokan bealszanak, ha így teszel, viseld a következményeit. (Intők, egyesek, stb...)

2012. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó :D Valamelyik tanár pl, csak viccesen megjegyzi, hogy összefirkálja filccel az arcunkat ha elalszunk, valamelyik meg ha már nem oda nézel rögtön lesújt rád :D Van olyan óra ahol meg simán van aki bealszik, mert a tanár tényleg szar rá...:D
2012. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk előfordult párszor 4 év alatt hogy elaludtunk órán,vicces megjegyzéseken kívül más következménye nem volt.Viszont ha valaki rendszeresen alszik el azt biztosan nem tolerálnák a tanárok.
2012. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tanárfüggő, de simán belehet aludni, sőt van amikor jobban örül neki a tanár minthogy a gyerek végig hülyéskedje az egész órát :D
2012. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem szabad.

Egyszer én is bealudtam. Előző este nem aludtam, mert aznapra be kellett fejezni egy beadandó feladatot és szokás szerint elmaradásban voltam. Aztán egyik órán kicsit beszunyáltam. Arra ébredtem, hogy kezdek elborulni, a padtársam meg röhög. Hát kimaradt vagy 20 perc.

2012. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz ez, hogy tanórán bealszotok? Vagy most csak hülyéskedtek? Hogy lehet órán bealudni? De most komolyan... :)
2012. jan. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BearLord válasza:

Nagyon egyszerű. Ha kolis vagy, akkor csak simán késő estig (vagy kora hajnalig? attól függ honnan nézzük :D) dumáltok szobatársakkal vagy haverokkal, és másnap a fél napot végigalszod. Amúgy meg nem nagyon emlékszem milyen volt általánosba, de ott emlékeim szerint még nem aludtam én se. Most már úgy is végig tudok aludni egy órát, hogy óra végén le van írva a jegyzet :D (na jó ez csak egyszer fordult elő...)

Amúgy csak annyit érzel, hogy elálmosodsz, és onnan már nincs visszaút :D De jó esetben mindig emlékszel az utolsó egy-két mondatra, így ha a tanár felszólít tudod mi a pálya, bár ezt gyakorolni kell ;)

2012. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!