Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson mennyi lesz a...

Corvinuson mennyi lesz a tandíj innentől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakon?Amúgy még pontosan nem lehet tudni,gazdasági szakokon 700 körül.
2012. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pénzügyön. És 700 ezer forint lenne félévente?
2012. jan. 7. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy évente lesz ennyi (maximum,lehet hogy kevesebb)
2012. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez tűnt valószínűbbnek ( a gazdasági szakokon "alacsony" szokott lenni a tandíj). Hála Istennek a szüleim valószínűleg kifizetik ( amúgy ha nem 250-es lenne a keretszám valószínűleg felvettek volna államira...)
2012. jan. 7. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen én is így vagyok most ezzel...pontosan 1-2 hét múlva mondják meg mennyit kell fizetni.
2012. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted mi lesz? A szegény és okos gyerekek( akiket eddig felvettek volna és nem lesznek benne a 250-ben)azok kiesnek. Kevesebb lesz a jelentkező. Akkor csökkenteni fogják a pontokat? Az is opció még, hogy akkor csak ugyanilyen magas ponttal lehet bejutni csak még fizetni is kell? (bár szerintem ez azért lehetséges, mert a Corvinus bevételeinek csak a fele jön az államtól, így kevesebb fizetős diákkal is beéri..)
2012. jan. 7. 18:38
 7/10 A kérdező kommentje:
így ha kevesebb ember is elég akkor azoknak magas pont kell a bejutáshoz és még fizetni is kell valószínűleg!!
2012. jan. 7. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,akit eddig felvettek volna de nincs pénze kifizetni a tandíjat azt nem veszik fel(pedig lehet alkalmasabb mint akinek van pénze)de kevés ponttal így sem lehet majd bejutni.Eddig sem volt alacsony fizetős ponthatár.
2012. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 450 ponttal 4900as keretszám mellett NEM jutottam be a BCE-re 8pénzügyszámvitelre)

Elég sok statisztikát nézegettem azonban. Ott mindig van legalább 10-20 fő szakonként akik max ponttal érkeznek.

De ugye idéntől a corvinuson is nagyon kevés állami hely lesz, szol oda valszeg 490 -500 közeli pont kell..

Ha megengedheted, jelöld a fizetőst.

De én BGFes lettem, psz szakos és nem bántam meg hogy ide jöttem a BCE fizetős psz helyett!!!!

2012. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. A Corvinusra mindig nagyon nehéz volt bejutni. Szerintem a mostani helyzet miatt sem fognak leadni a pontokból...
2012. jan. 8. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!