Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit vagy a Szent...

Szent Margit vagy a Szent Imre Gimnázium az erősebb?

Figyelt kérdés
SOS kellenének a válaszok!!!Miket hallottatok róluk???Mik a tapasztalaitok?
2012. jan. 7. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Imre erősebb,de a Margit sokkal jobb más szempontokból.
2012. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a Szent Margitba járok. A Szent Imre erősebb és nagyon nehéz bejutni. Az első két évben nem voltak túl jó tanáraim, de 11-re nagyon jók lettek, úgyhogy megérte a Margitot választani. A Szt. Margitban azért van most egy hullám, nincsenek olyan jó képességű tanulók, mint régebben, de ez mindenhol így van jelenleg. Én újra a Margitot választanám, ha megint 8-os lennék. A matek, fizika, történelem oktatás nagyon jó. Továbbá van angol és német 0. is, ha esetleg nyelveket szeretnél tanulni. Mondjuk az angol ALAP oktatás az borzalmas. Nem mész semmire se vele szerintem.
2012. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!