Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan diák aki a...

Van itt olyan diák aki a Teleki Blanka Gimnáziumba jár?

Figyelt kérdés

Milyen a suli?Közösség ?Milyen lesz a szóbeli eljárás?

Angol haladó tagozatra jelentkezem , akkor itt a szóbelin angol társalgás lesz?


2012. jan. 9. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg embert ismerek, aki oda jár(t) és hogy őszinte legyek, nem sok jót meséltek... átlagos, inkább a gyenge felé hajló suli, nagyon rossz a fegyelem, nem lehet figyelni órán, akkora a "csatazaj", viszont a közösségi szellemmel mindenki meg volt elégedve, bár elég sok a "kezelhetetlen" gyerek, aki kb. semmire sem fogja vinni az életben.


Igen, mivel angol osztályba jelentkezel, a szóbelin biztosan meghallgatnak angolból.

2012. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesti (14.kerületire gondolsz?)
2012. jan. 10. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Hú, már azt hittem fehérvári, mert az a hírével ellentétben egy nagy 0, a diákok meg ezernyi különórára járnak a rossz tanítást pótolandó.
2012. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én megjelölöm idén a 14.kerületit
2012. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első válaszoló a budapestiről beszél, akkor ezt cáfolom. Én oda járok és nagyon szeretem. Nagyon jó suli, színvonalas. A közösség is nagyon jó. A szóbelit nem tudom, mert én nyek-es vagyok, de elvileg nem a legkönnyebb. Hogy sikerült? Felvettek?
2012. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem xD
2012. ápr. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!