Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan erősítsek a matek...

Hogyan erősítsek a matek pontjaimon? . Hány ponttal lehet bejutni a Vajda János gimi-be Keszthelyen?

Figyelt kérdés
Humánt jelöltem meg elsőként,de oda is kell matek,igaz csak 20pontal.De azt a 20pontot úgy veszik hogyha az 50pontból elérsz 50-et akkor kapsz 20 pontot,és ha pl.elérsz az 50-ből 25-t akkor kapok 10pontot?Nekem ezt modnták.Az a gondom hogy a matek felvételi apjaim 20-25pontosak lesznek mindig,ami valljuk be nem jó...hogyan tudnék rajtuk erősíteni hogy legalább 30-35pontosak legyenek?
2012. jan. 11. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A matek felvételi leginkább logika.Ha nincs logikád akkor azon nem fogsz tudni kb. 20 nap alatt változtatni.Addig is gyakorolj sokat matek feladatlapokat,ennyit tudsz tenni.
2012. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
logikám van,nem azzal van a bajom.Hanem a számolós feladatokkal felszín,térfogat :/ stb... :(
2012. jan. 12. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

ez egy elég erős gimi, ha jól tudom, szóval teperjél:D

most hogy kijöttek a felvételi eredmények, hanyadik vagy az ideiglenes rangsorban? :D

2012. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!