Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden fősulin/egyetemen...

Minden fősulin/egyetemen kötelező a testnevelés?

Figyelt kérdés

de én úgy hallottam h az egyetem/főiskola már olyan h az órákra sem muszáj mindre bejárni(persze ezzel nem akarom azt mondani h én minden órát kihagynék)Mi a fenéért kötelező mindenhol az a hülye tesi? Felnőtt emberek járnak fősulira akkor minek kötelezik őket?

Mondanátok olyan sulit ahol nincs kötelező?

A Kodolányi Jánossal mi a helyzet?


2012. jan. 14. 12:32
 1/4 A kérdező kommentje:
amit írtam itt lehet teniszezni? vagy ugyanúgy kell mint a középsulibe? mert az elég gáz akkor :/ sorversenyek meg ilyenek megnézném azt xd
2012. jan. 14. 12:35
 2/4 A kérdező kommentje:
golfozni nem lehet?
2012. jan. 14. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol kötelező, viszont sehol nem olyan, mint középsuliban. Én pl. falmászásra jártam, még jól is jött ki, mert sokkal olcsóbb volt, mintha csak simán elmentem volna egy falmászó klubba. De pl. volt aki focizni, teniszezni, krav-magázni vagy barlangászni járt. Egyetemtől függ, milyen a választék.

Ja és a legtöbb helyen ha igazolod, hogy sportolsz, felmentést kapsz az egyetemi tesi alól. De amúgy ha sportolsz is, érdemes megnézni, hogy nem érdemesebb-e az egyetemen űzni, mert a legtöbb esetben úgy olcsóbb.

2012. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak az első pár félévben van tesi

(utána már nincs)

2014. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!