Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz lehet, hogy 2012. májusi...

Igaz lehet, hogy 2012. májusi matematika érettségi piszok nehéz lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nagyon remélem, hogy nem.
2012. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Az semmi, még egy világ végét is várunk decemberre ;-)
2012. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem nekem július végén, ponthatárok hirdetésekor jön el a világ vége.:D
2012. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt dolog. A mostani matekérettségin még egy bölcsödés is átmegy. Nagyon hülyének kell lenned ahhoz, hogy 20 pontot ne érj el.
2012. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Főleg azoknak, akik nem készülnek fel rá. Ellenben akik tanulnak, azoknak meg piszok könnyű lesz. Egyébként a legnagyobb hülyeség ilyeneket jósolgatni meg egymást hergelni bele. Van egy páncélszekrény egy csomó összeállított feladatsorral, abból kisorsolnak egyet. Még az se tudja, milyen nehéz lesz, aki összeállította, mert nem tudja, melyiket húzzák ki. De ha ez téged megnyugtat, akkor gyűjtsél olyan válaszokat, hogy hű. de nehéz lesz.
2012. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt is mondták, hogy a net-en lehet próba érettségire jelentkezni, elküldik e-mailban az anyagot, megcsinálod és értékelik.

Általában a jó tanulók töltik ki és ehhez igazítják majd a májusi érettségi erősségét.

2012. jan. 15. 08:13
 8/15 anonim válasza:
net-en hol lehet ezt kitöltetni??engem is érdekelne!!
2012. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Én azt hallottam, hogy Rózsa át szeretné venni a romániai mintát. Ha emlékeztek az elmúlt évben a romániai érettségin minden 3. ember ment csak át, mert már megunták, hogy 0 tudással leérettségizik mindenki.....
2012. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rémhír pletyka hátán. Először is, ha Rózsa bármit módosítani akar, azt sok évvel előre teheti meg, NEM 2012-ben. Másodszor meg ugyan ki küldene nektek próbaérettségit, amit utána még ki is javít a két szép szemetekért? Csak úgy, ingyen? Nyilván vannak ilyen szolgáltatások, és nyilván a megfelelő összegért. Sem a feladatok összeállítása, sem a javítása nem kevés munka. Ha akarja valaki, én is megcsinálom, küldök feladatsort is kiértékelem. Létezik az az összeg.
2012. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!