Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n a koreai szaknál...

Az ELTE-n a koreai szaknál mik az esélyek a bekerülésre? Mennyi pont kell? és milyen a szak?

Figyelt kérdés
vannak munkalehetőségek? ki lehet vele menni koreába dolgozni? és ha igen akk mit lehet vele kezdeni ott? esetleg magyarországon hol lehet vele elhelyezkedni? esetleg van valaki aki ott tanul, vagy tanult? és a kínai és a japán szakról tud valaki valamit?
2012. jan. 15. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
édesem.. gondolkodj már egy kicsit. olyan bugyuta kérdéseket teszel fel.. 1. felvi.hu/ felvételi tájékoztató és tájoló -MINDENT megtalálsz: szakleírás, munkalehetőségek. 2.vannak. 3.nyilván nem türkmenisztánba mész dolgozni mint korea-szakértő... 4.pl.tolmács, bolti eladó,. de amúgy max dél-koreát célozd meg é.korea nem kifejezetten bevándorlópárti..
2012. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát drágám. az van hogy tudom hogy van felvi.hu és meg is néztem, de nekem az az infó nem volt valami sok.
2012. jan. 20. 14:03
 3/4 A kérdező kommentje:
és az eltén a nyelvet meg lehet tanulni perfektül?
2012. jan. 24. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
perfektül valószínű hogy nem hacsak anyanyelvi tanárok tanítanak, ajánlom a koreai sorozatok nézését :D annyeo
2012. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!