Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizők, hogy álltok a...

Érettségizők, hogy álltok a tételek tanulásával? :

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

extra rosszul :D

naggyából semmit nem tanultam rájuk és mér csak 4 hetem van

bár írásbeliekre se tanultam semmit és mindenből 3as lett...

2009. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak tegnap voltak vége az írásbeli érettséginek, ma összekészítem amiből tanulni fogok.Ne izgulj biztos jól fog sikerülni! Sok sikert! Majd írj hogy sikerült.
2009. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Sajnos én is nagyon rosszul állok vele. :( Ráadásul még egy tantárgyból mindig nem adta ki a tanár a tételeket. Eléggé ideges vagyok így, és nem is tudom, hogy mi lesz a vizsgán, mert minél jobban telik az idő, annál jobban stresszelek és elkeseredek egyszerre. Azért minden érettségizőnek sok sikert kívánok!!!
2009. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még semmit sem tanultam, de szerintem még korai. Tavaly volt egy hétre 42 tételem, idén meg 4 hétre 63. Nem vészes szerintem. Sok sikert mindenkinek!
2009. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben érettségiztem nem most, de nekem a szóbelim mindig levitte az írásbeli eredményem. jejeje

Azt is pontozzák, valaki hogyan tud kommunikálni, meg én kémiából mentem legutóbb és azért kaptam 5 pontot, mert mikor kérdeztek valamit egyből a 4jegyű után nyúltam.

2009. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Még sehol sem tartok...mondjuk idén csak 3 tárgyból lesz szóbelim (magyar, választott és töri), szóval annyira nem izgulok. Meg szóban mindig is jó voltam, tudom húzni a mondatokat, mint a rétest, úgyhogy csak nem lesz gáz :D
2009. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az elején....van vmi jó módszeretek ami inspirál a tanulásra?
2009. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Inspirálásnak szánom, ha nekem 2 százalékkal jobb lett volna az érettségim, felvettek volna oda ami az álmom volt, így meg elúszott megint egy évem. Ez jó inspiráláshoz?

hajráhajrá

2009. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
haladok...ma találtam meg a könyveket
2009. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csiber válasza:
100%
Ja én is haladok, ma nyomtadtam ki a törit XD
2009. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!